greenactive haberler
kusursuz uygulama... kalıcı ve de unutulamaz!
NELER YAPTIK, NELER YAPIYORUZ? | Dünden Bugüne...

 

 • REKORU İLE TARİHE GEÇTİ

  REKORU İLE TARİHE GEÇTİ

  REKORU İLE TARİHE GEÇTİ

  Anadolu’nun 35 il ve ilçesini dolaşan CİF TEMİZLİK TRENİ, "Hedefimiz Temiz Şehir" ve "Şehirlerimiz de evlerimiz kadar temiz olsun" mesajları ile tüketicileriyle buluştu.

  Yaklaşık 5 bin kilometreyi bulan Cif Temizlik Seferi'nde, TCDD'nin beş tarihi buharlı lokomotifi kullanıldı. Üç etapta gerçekleştirilen seferde, il ve ilçelere uğrayan CİF TEMİZLİK TRENİ, her gittiği yerde törenlerle karşılandı. CİF Adamlar, il ya da ilçenin önemli merkezlerini, meydanlarını, heykellerini pırıl pırıl yaptı.

 • MUCEZENİN BAŞKENTİ KLAZOMENIA

  MUCEZENİN BAŞKENTİ KLAZOMENIA

  MUCEZENİN BAŞKENTİ KLAZOMENIA

  Antik dönemdeki adı Klazomenai olan İzmir Urla'da arkeolojik kazılarda açığa çıkarılan M.Ö. 6 yy'a tarihlenen Klazomenai Zeytinyağı üretim işliği, Anadolu'da yürütülen bilimsel kazılarda, bütün altyapı elemanlarıyla birlikte açığa çıkarılan ilk örnek.

  Diğer bir yandan da zeytinyağı üretimi yapan fabrika niteliğine ulaşmış işliklerin Anadolu'da en eski örneği olma özelliğini taşıyan işlik kazısının tamamlanması ile tekrar ayağa kaldırılıp aslına uygun oyarak inşa edildi. 8 yıl süren proje greenacitve nin unutulmaz projeleri arasındaki yerini aldı.

 • ANADOLU ISUZU TÜRKİYE'NİN EN DEĞERLİ 100 MARKASI İÇİNDE

  ANADOLU ISUZU TÜRKİYE'NİN EN DEĞERLİ 100 MARKASI İÇİNDE

  ANADOLU ISUZU TÜRKİYE'NİN EN DEĞERLİ 100 MARKASI İÇİNDE

  Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance, Türkiye'nin en değerli markalarını sıraladı. Türkiye'nin En Değerli Markaları araştırmasının sonucunda göre Anadolu Isuzu ilk 100  içinde yerini aldı. 

  Anadolu Isuzu'nun 73. sırada yer aldığı bu yılki listedeki 100 markanın toplamı 34 milyar 383 milyon değerinde olduğu ve geçen seneye kıyasla yüzde 15 yükselme gösterdiği belirlendi. Turkey 100 tablosundaki markaların toplam değeri, bu seneki Global 500 tablosunun toplam marka değerinin yüzde 4'üne eşit geldi. Araştırmada bu oranın her yıl bu oran artmakta olduğu ve Türk markalarının gittikçe daha fazla değer kazandığı belirtildi.

 • ISUZU 100. YILINI KUTLADI

  ISUZU 100. YILINI KUTLADI

  ISUZU 100. YILINI KUTLADI

  Bu yıl 5.kez kapılarını açan COMVEX İstanbul Ticari Araç Otobüs ve Tedarik Sanayi fuarında Anadolu Isuzu rüzgarı esti. Dünyanın en büyük dizel motor üreticileri arasında yer alan ve dizel motor alanında pek çok teknolojik yeniliğin öncüsü olan Isuzu Motors’un 100. Yılı Anadolu Isuzu standında kutlandı.

  Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü A.Fatih TAMAY basın toplantısında , Türkiye’nin artık Dünya’nın önde gelen otomotiv sanayilerinden biri konumunda olduğunu söyledi.

 • ISUZU'DAN EDİRNE'YE 50 NOVOCITI

  ISUZU'DAN EDİRNE'YE 50 NOVOCITI

  ISUZU'DAN EDİRNE'YE 50 NOVOCITI

  Türkiye’de ilk kez 24 saat kesintisiz hizmet vererek bir ilke imza atan Edirne belediyesi, filosunu Anadolu Isuzu’nun 50 adet NOVOCITI otobüsü ile yeniledi.. Türkiye’nin en genç ikinci araç filosu ünvanın da sahip Edirne belediyesi araçları törenle teslim aldı..

  Edirne Belediyesi önünde düzenlenen törene Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve çok sayıda vatandaş katıldı. Töreninde konuşan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Avrupa’nın otobüs üretim merkezi olan Türkiye’de, Anadolu Isuzu olarak dünya standartlarında otobüs üreten global bir firma olmaktan gurur duyduklarını söyledi

Yükleniyor...