greenactive hakkımızda
fark da yaratırız... değer de!

BİZ KİMİZ?

 

greenactive PR, Azade Başağa ve Ertuğrul Kale ortaklığı ile Ankara’da kuruldu. Daha sonra İstanbul ve İzmir büroları ile çalışmalarını sürdürdü.

greeneactive PR Türkiye’nin ilk sosyal sorumluluk Çevre projesi İzmir Kuş Cenneti Rama Cansuyu projesi ile Birleşmiş Milletlerden ödül alan ilk Türk ajansı dır, greeneactive PR Çalışanlarına, müşterilerine, içinde yaşadığı topluma ve dünyaya karşı en yüksek kurumsal davranış standartları içinde bulunması gerektiğine inanır.

greeneactive PR Sosyal sorumluluk duyarlılığı ile topluma katkısı olan pek çok projeyi kurum olarak destekleyerek farklılığını ortaya koymuştur

greenactive PR, topluma yararlı kurum imajını yansıtacak projelerden, uluslararası boyuta kadar uzanan, sınırsız çalışma alanı mevcuttur Hedefleri belirlenmiş projelere imza atan greenactive PR, takım ruhuna, saygı ve güvene, objektifliğe ve uzmanlığa inanır ve önem verir. Profesyonelliği ve modern standartları etik değerler ışığında birleştiren greenactive PR , hem yerel hem de uluslararası boyutta hedefleri belirlenmiş birçok projenin altından başarıyla kalkmıştır.

greenactive, prestijli projeler üretirken ayrıntılara verdiği önemle de mükemmeliyeti yakalamıştır. Başarıyı empati kurmakta görerek yıllardır hem kendisinin hem de temsil ettiği kurumların daima bir adım önde olmasını sağlamıştır.

Kurumsal iletişimden, sosyal sorumluluk projelerine kadar müşterilerinin her talebine etkili çözümlerle yanıt veren greenactive,PR kriz iletişimi gibi ciddi bir birikim ve uzmanlık gerektiren konularda da ilgili kurumu ortak çıkarlar doğrultusunda en iyi şekilde temsil etmiştir.

greenactive PR’ın misyonu;

Sektöründe saygın, pazar sınırları tanımayan rekabetçi ve dinamik yapısı, çalışanların katılım ve mutluluğu ile müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, yenilikçi, Çevreye saygılı bir kuruluş olmak ve bunun devamlılığını sağlamaktır.

greeancitve PR Şirketlerin artık kendi ışıklarının ötesine de bakmaları ve gelen değişimi öngörebilmeleri gerektiğine inanmaktadır. Hayal gücümüzü devreye sokarak düşünmek yaratıcılığın yalnızca bir yönüne işaret eder.

Yaratıcılığın diğer iki yönü, uzmanlık ve motivasyon da en az yaratıcı düşünme becerisi kadar önemlidir. greenactive PR'ın da özelliği budur.

MEZİYETİ HAYAL GÜCÜDÜR.

MEZİYETİ HAYALLERİ GERÇEK KILMAKTIR.

MEZİYETİ DEĞİŞİMİ GERÇEKLEŞTİREBİLMEKTİR.

İLKLERİMİZ

greenactive ilklerimiz

Güçlükleri aştık..

Zorlukları ve acıyı sevmeyi bile öğrendik. Önemli olan zoru başarmaktı. Zoru başarmak imkânsızı da tanımaktı hayatımızın en güzel anları zorlukları aştığımız anlar oldu..

Heyecan ve coşku; Koşulsuz saygı, Sevgiden kaynaklanan özen: Hayata pozitif bakıştı bizimki. Mütevazı adımlarla; adanmışlık ruhu ile bugünlere geldik.

İNCELE

greenactive sürdürülebilirlik için ortaklık

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İÇİN ORTAKLIK

Azade Başağa - Ertuğrul Kale

Geleceği kurtarmak daha iyi daha yaşanabilir bir dünya için başarıya ulaşmak, Sürdürülebilirlik için değer yaratılacak ortaklıklarla mümkün olacak. Çünkü Sürdürülebilirlik bir ortaklık işi ve bir değer yaratmaktır.

Gelecek nesillere karşı vazgeçilmez sorumluluğumuz Sürdürülebilirlik için değer yaratacak ortaklıklar için biz hazırız.

İNCELE

greenactive sürdürülebilirlik için ortaklık

REFERANSLARIMIZ | Değerli Ortaklıklar